IMG_0687.1
fotografia

Cisza…

Hej kochani! Nie było mnie tu kawałek czasu, ale tak musiało być. Czasami cisza każdemu jest potrzebna. Może niedługo się coś zmieni i częściej zacznę coś tu wrzucać, a może się nie zmieni. Nie wiem. I nie chcę nic obiecywać. Ale to miło, że nadal tu jesteście :) 

Jedyne co na pewno mogę obiecać, to zmianę nazwy bloga. Jeszcze przez jakiś czas będzie to Mitomamka, ale niedługo blog będzie się nazywał po prostu Kasia Choma. Logo już jest, abyście mogli trochę oswoić oko i być może nacieszyć je nowym obrazkiem. Chociaż nie ma się z czego cieszyć, ponieważ ten szablon robi coś dziwnego z jakością tego logo. Ale spokojnie, naprawię to.

Tematyka bloga też zdecydowanie się zmieni. Tematy związane z macierzyństwem zejdą na dalszy plan (duuuużo dalszy), ale mam nadzieję, że kochane mamy, nadal ze mną zostaniecie i nadal będziecie tu miło spędzać czas.

To chyba na razie tyle zapowiedzi. I tak ich dużo więcej, niż planowałam. A teraz podrzucam Wam parę zdjęć (wybaczcie format niektórych). Trochę pobawiłam się w Photoshopie i takie dziwne rzeczy wyszły.

Miłego scrollowania ;)

 

IMG_0687.1

IMG_1231.1

IMG_1232.1

IMG_1182

IMG_1184

IMG_1203.1

To, czego nie potrafię wyrazić słowami, wyrażam poprzez fotografię. To, co smakuje mi najbardziej jest koloru zielonego. Tam, gdzie się gubię, tam się odnajduję. Zapraszam do mojego smacznego, wykadrowanego świata. Kasia

Comments (2)

Write a comment