IMG_7478.1
fotografia

Grudniowi ludzie i dobre słowo

Kochani, dawno nic nie pisałam, ale w ostatnim czasie postanowiłam mówić do Was zdjęciami, albo nie mówić nic.

Ostatnie kilka miesięcy nauczyło mnie nie tylko tego, że nic nie jest trwałe, a jutro jest zbyt niepewne by coś na nim budować, ale pokazało też, że trzeba szukać w sobie odwagi aby zaufać. Sobie i drugiemu człowiekowi. 

To nie był łatwy rok, pewnie nie tylko dla mnie. Ale na szczęście był to rok, który jak żaden inny pokazał mi czym jest siła przyjaźni i kim jest prawdziwy przyjaciel. I nie ma znaczenia jak często się widujecie i jak daleko od siebie mieszkacie. I nie ma znaczenia co zrobiłeś i jak bardzo przekroczyłeś pewne granice. Gdy upadasz, przyjaciel nie ocenia. Przyjaciel wyciąga rękę i pomaga Ci wstać. Nie pyta, nie krytykuje, nie wyśmiewa. Nie przerywa ciszy, szanuje milczenie i potrzebę bycia samemu, a mimo to przy kimś. 

Dziękuję!

Wiem, że już po świętach, a Wy w tym roku nie usłyszeliście ode mnie dobrego słowa z tej okazji. Ale na dobre słowo nigdy nie jest za wcześnie, ani nigdy nie jest za późno. Na dobre słowo zawsze jest dobry moment. 

Tak więc z okazji świąt, które już minęły, życzę Wam wszystkiego co piękne, wyjątkowe i co sprawia, że motyle w brzuchu zaczynają szybciej trzepotać skrzydłami. Otaczajcie się ludźmi z dobrą energią, i taką samą energią zarażajcie też innych. 

I co najważniejsze życzę Wam dłoni, której zawsze będziecie się mogli złapać, gdy już nie będzie czego się złapać.

LOVE! ♥

I kochajcie zieleń!

IMG_7430.1

IMG_7429.1

IMG_7431.1

IMG_7433.2

IMG_7443.1

IMG_7452.1

IMG_7474.1

IMG_7475.1

IMG_7476.1

IMG_7478.1

IMG_7481.1

IMG_7494.1

IMG_7496.1

IMG_6579.2

 

To, czego nie potrafię wyrazić słowami, wyrażam poprzez fotografię. To, co smakuje mi najbardziej jest koloru zielonego. Tam, gdzie się gubię, tam się odnajduję. Zapraszam do mojego smacznego, wykadrowanego świata. Kasia

Comments (1)

Write a comment