handlowiec

Jako osobę, która stara się o zawód technika handlowca nie powinieneś martwić się o brak zatrudnienia. Oferty pracy pokazują, że najczęstszy deficyt pracowników zgłaszają branże informatyczne, nieruchomościowe, bankowe czy ubezpieczeniowe. Jednak jeżeli chodzi a miejsca pracy dotyczące handlowca nie należy się obawiać. Czy wpływa to również na wysokość tego wynagrodzenia? Od czego zależą zarobki technika handlowca oraz Ile wynosi jego wynagrodzenie w rozliczeniu miesięcznym? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/sprawdz-ile-zarabia-technik-handlowiec-czy-oplaca-sie-zostac-handlowcem-praca-w-handlu/

Od czego zależy wysokość zarobków technika handlowca?

Zależy to przede wszystkim od miejsca, w którym jesteśmy zatrudnieni. Nie w każdym miejscu jesteśmy jednak w stanie dobrze zarobić. Wpływa to jednak na naszą osobę. Doświadczenie, wykształcenie, a także przejawianie zdolności co w stanie postawić nas w dobrym świetle, ale niekoniecznie z lepszymi zarobkami. Dużo więcej jesteśmy jednak w stanie zarobić, jako specjalista posiadający wyższe wykształcenie i kompetencje, niż swoi świeżo upieczonych koledzy po technikum. Zarobki zróżnicowane są też w zależności od branży, w której jesteśmy zatrudnieni. Więcej zarabiamy firmach zajmujących się motoryzacją, transportem, informatyką czy telekomunikacją. Na dużo mniejsze stawki możemy liczyć pracując w firmach zajmujących się odzieżą, biżuterią, żywnością, alkoholem i tytoniem.

Zdobywając awans jesteśmy w stanie zarobić więcej

Większy Filmweb posiadają nie tylko większy kapitał, ale również sporą liczbę pracowników. Nawet dział zajmujący się handlem wymaga czasami podziałów na odpowiednie komórki, a te potrzebują kierowników do koordynowania działaniem w całej firmie. Pracując oraz wykazując sukcesy, po 7 szanse na awans na takie stanowisko. Przeciętnie firmy decydują się na taką organizację wewnętrzną płacąc kierownikom od odpowiedniego działu od 3500 zł brutto do nawet 8800 zł brutto.

Zobacz też: http://alejasztuki.pl/technik-handlowiec-praca-na-etacie-czy-wlasna-dzialalnosc-gospodarcza-gdzie-szukac-zatrudnienia-jako-technik-handlowiec/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here