londyn7
fotografia

Najlepsze fotografie, jakie zrobiłam w 2017 roku

Miniony rok był dla mnie na tyle rewolucyjny, że gdybym chciała go podsumować, musiałabym napisać książkę. A przyznam szczerze, że nie bardzo mam na to ochotę. Ale mam ochotę pokazać Wam moje najlepsze fotografie, jakie zrobiłam w 2017 roku.

Zdjęć jest stosunkowo mało, ponieważ w minionym roku dosyć mocno odcięłam się od Internetu i pierwszy wpis na blogu pojawił się dopiero w marcu. Tutaj [kliknij] macie link do wszystkich zdjęć, a poniżej prezentuję tylko te ulubione i najważniejsze.

IMG_6252.1

IMG_6204.1

IMG_6584.1

IMG_6581.1

Kolejne ukochane i według mnie, najlepsze zdjęcia, to te z wyprawy na Ślężę. A ponieważ wpis z tymi zdjęciami opublikowałam w okresie Świąt Wielkanocnych, więc dołączyłam tam jeszcze kilka bardzo ważnych słów. Koniecznie przeczytajcie je tutaj [kliknij].

IMG_6917.1

IMG_6903.1

Urodziny obchodzę w kwietniu i w minionym roku najlepszym prezentem, jaki dostałam, był udział w warsztatach fotograficznych “Street Photo”, prowadzonych przez fantastycznego Krystiana Bielatowicza. Cała relacja z tego spotkania jest tutaj [kliknij], a poniżej przedstawiam wizytówkę tych warsztatów.

IMG_7037.1

katarzynachoma6

katarzynachoma7

katarzynachoma5

To moje ukochane zdjęcia 2017 roku. A pojawiły się one w tym wpisie [kliknij].

IMG_6674.1

IMG_6852.1

IMG_6825.1

A to wypad w Bieszczady. Więcej zdjęć z tego wyjazdu znajdziecie tutaj [kliknij].

bieszczady4

bieszczady9

Uwielbiam chodzić do lasu, uwielbiam zbierać grzyby, uwielbiam robić zdjęcia. Pełny efekt tych uwielbień znajdziecie tutaj [kliknij].

jesien3

A w grudniu byłam w Londynie. [Kliknij] i zobacz co tam zwiedziłam.

londyn1

londyn7

Ale żeby nie było, że jakaś strasznie światowa jestem, to w grudniu głównie włóczyłam się po Wrocławiu. Bo Wrocław, to piękne miasto, a w pełnej okazałości możecie je zobaczyć tutaj [kliknij].

wroclaw8

I tutaj [kliknij].

IMG_7433.2

Stary Rok pożegnałam wraz z pełnią Księżyca i w sumie tak samo rozpoczęłam Nowy Rok. Wszystkie zdjęcia znajdziecie tutaj [kliknij].

IMG_7371.1

fullmoon3

I jeszcze na koniec trochę nostalgii. O tutaj [kliknij].

nostalgia6

nostalgia9

A Wam jak minął 2017 rok?

To, czego nie potrafię wyrazić słowami, wyrażam poprzez fotografię. To, co smakuje mi najbardziej jest koloru zielonego. Tam, gdzie się gubię, tam się odnajduję. Zapraszam do mojego smacznego, wykadrowanego świata. Kasia

Comments (1)

Write a comment