kolaz.pazdziernk
lifestory macierzyństwo

Podsumowanie października

Kolejny miesiąc za nami i zadaję sobie pytanie, co ta jesień w sobie ma, że tak targa moimi (naszymi?) nastrojami? Niby tak pięknie, czasami słonecznie, na pewno barwnie i niby wszystko jest ok, ale człowiek jakoś tak nie potrafi sobie miejsca znaleźć. Jednego dnia potrafię unosić się 500 metrów nad ziemią, po to by kolejnego ledwo z łóżka wyjść. To jest właśnie jesień. Na blogu też zrobiło się jesiennie, nastroje były różne, więc wpisy też były różne.

IMG_1702.1

Zaczęłam dosyć pozytywnie i pojawił się wpis o tym, jak szanować swój czas, jak go sobie organizować, żeby go nie marnować. Również pozytywnie podeszłam do trudnych dla Alicji początków w szkole. Ala zachwyciła się szkołą, ale niestety przyszło nam się zmierzyć z rzeczami, które były dla niej nowe i nie zawsze łatwe. We wpisie “Gdy dziecko nie radzi sobie w szkole” wypisałam najlepsze według mnie kroki, jakie można zrobić w kierunku swojego dziecka, żeby ułatwić mu trudny start.

IMG_8897.1

I wszystko było fajnie dopóki pewna „Przyjaciółka” nie zapukała do moich drzwi. Na szczęście z pomocą przyszły mi „Mitomamskie poniedziałki”, do których możecie zajrzeć tutaj, a także tutaj i tutaj.

IMG_1670.1

W październiku reaktywowałam dział “na walizkach” i dzięki temu pojawiły się dwa wpisy „wyjazdowe”. Obydwa dotyczyły podróży w Kotlinę Kłodzką, z tym że w drugim zastanawiałam się nad tym czy warto zabierać ze sobą znajomych na tego typu wycieczki. Jeśli nie dla samej treści, to na pewno dla fajnych zdjęć warto zajrzeć do tych postów. W listopadzie mam zamiar ożywić również dział “od kuchni”, więc wyczekujcie kliku pysznych propozycji w najbliższym czasie.

IMG_0194

Pojawił się też wpis, który od dawna już we mnie siedział i w końcu znalazł swoje ujście, czyli wpis o leniwych matkach na urlopach wychowawczych. Temat wiele razy wałkowany, ale w moim wydaniu pierwszy raz. 

FotorCreated.1

I chyba najważniejszy dla mnie wpis październikowy, to „A Ty komu dasz dzisiaj kwiaty?” Dlaczego taki ważny? Bo został wyróżniony w #blogowymczwartku na madrzyrodzice.pl Co prawda było to przedostatnie miejsce, ale przecież od czegoś trzeba zacząć ;)

IMG_1691.1

A na koniec kilka zdjęć, których miałam nie publikować, ale jednak są. O tutaj!

IMG_6782.1

Coś szczególnie Wam się spodobało w październiku?

To, czego nie potrafię wyrazić słowami, wyrażam poprzez fotografię. To, co smakuje mi najbardziej jest koloru zielonego. Tam, gdzie się gubię, tam się odnajduję. Zapraszam do mojego smacznego, wykadrowanego świata. Kasia

Comments (3)

Write a comment