Współpraca

Mitomamka, to blog, który porusza tematy związane przede wszystkim z macierzyństwem. W nasz styl życia mocno wplatają się podróże oraz dobra kuchnia. Jestem pasjonatką fotografii i interesuje mnie wszystko, co z tym związane. I to są tematy, o których z przyjemnością piszę. 

 

Tworząc bloga stawiam przede wszystkim na jakość, a nie na ilość, dlatego podejmując współpracę z firmą zwracam na to szczególną uwagę. Nie rekomenduję produktów przeciętnych i takich, które nie spełniają oczekiwań moich lub mojej rodziny.

 

Jeżeli Twoja firma i jej produkty są spójne z tematyką bloga, to napisz do mnie. Na chwilę obecną nie mogę pochwalić się powalającymi statystykami, ale jako ambitna osoba mogę zapewnić, że wszystko co robię, robię najlepiej jak potrafię i daję z siebie 100%. Jeżeli chcesz poznać mnie bliżej zapraszam do zakładki o mnie

 

Opcje promocji, które mogę zaoferować, to:

– testy i recenzje produktów;

– wpisy sponsorowane;

– sesje zdjęciowe z produktem;

– konkursy;

– relacje z różnego rodzaju eventów, wyjazdów czy też konferencji;

-promocja produktów w Social Media (Facebook, Instagram).

Jestem otwarta również na inne ciekawe formy promocji.

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, gwarantuję Ci, że Twój produkt zostanie uczciwie przetestowany i rzetelnie oceniony, a to w jaki sposób zostanie zaprezentowany zależy od naszych wspólnych działań. Mam głowę pełną pomysłów, ale nie zamykam się na pomysły innych.

Jednocześnie informuję, że nie rekomenduję produktów, które nie wpisują się w nasz styl życia.

 

Zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem:

choma.katarzyna@gmail.com 

 

FotorCreated1

 

Write a comment