Szybkie przedłużanie i zagęszczanie rzęs – jakie są metody?

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, jest zabiegiem czasochłonnym, ale kosmetyka przewidziała również na to alternatywę. Mowa o szybkich metodach, które skracają czas aplikacji nawet o ¼ i stają się idealnym rozwiązaniem w przypadku chęci zagęszczenia oraz przedłużenia rzęs na specjalną okazję np. ślub, bal czy inne wydarzenie, na którym musisz wyglądać zjawiskowo i nieskazitelnie. Jakie to metody?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w ekspresowym tempie? Tak, to możliwe!

Wiele salonów urody oferuje w swoich usługach ekspresowe przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Są to zabiegi, które wykonuje się w pozycji siedzącej, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, gdzie klientka dla większej swobody jest w pozycji półleżącej.

Salony oferujące przedłużanie rzęs w Lublinie różnie nazywają swoje usługi szybkiego przedłużenia i zagęszczenia rzęs. Przeglądając oferty szukaj takich określeń jak Quick Lashes czy Blink & Ekspress, choć zależnie od salonu nazwy mogą być inne. Warto wówczas sprawdzić czas aplikacji, zwykle w szybkiech metodach trwa on zaledwie 30 minut!

Szybkie zagęszczenie i przedłużenie rzęs utrzymuje się zdecydowanie krócej, bo zaledwie 2 tygodnie. Coś kosztem czegoś, zyskujemy czas na zabiegu, ale jeśli zależy nam na dłuższym efekcie, zdecydowanie lepiej wybrać inną metodę, która daje trwalsze efekty.

Na czym polega ekspresowe przedłużanie i zagęszczanie rzęs?

Zabieg polega na doczepieniu kępek sztucznych włosków. Zwykle wykorzystuje się od 60 do 100 włosków na jedno oko. Doczepianie kępek sztucznych rzęs jest znacznie szybsze, niż doklejanie pojedynczych włosków. Metoda ta jest zatem ekspresowa, ale niestety warto pamiętać, że nieco mocniej obciąża naturalne rzęsy.

Inne techniki przedłużania i zagęszczania rzęs w szybkim tempie

Zależnie od potrzeb, możesz skorzystać z innych metod i wykonać tak zwane kocie oko. Jest to zabieg, który polega na doczepieniu rzęs tylko w zewnętrznych kącikach oka, przez co uzyskujemy bardziej naturalny efekt kociego oka. Rzęsy w tym miejscu są znacznie dłuższe i gęstsze.

Czy można samemu przedłużyć i zagęścić rzęsy?

Wiele kobiet zastanawia się nad samodzielnym wykonaniem zabiegu w domu. Co prawda można bez problemu zamówić sztuczne rzęsy. Dostępne są gotowe szablony oraz kępki. Niemniej jednak ich aplikacja solo, to nie do końca dobry pomysł. Samodzielnie można zadbać o paznokcie, o czym możesz poczytać w innym poradniku pt. „Zdrowe paznokcie – jak je pielęgnować”, ale zdecydowanie odradzamy samodzielne zabiegi na rzęsach! W tym celu lepiej udaj się do profesjonalnej stylistki, która dobierze metodę do jakości Twoich rzęs, uwzględniając również Twoje oczekiwania.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to bardzo trudny do wykonania zabieg. Wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego też powinna go wykonać specjalistka.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here