Warto laboratoryjnie analizować stan włosów

Każdy z nas ma świadomość, że dobry stan włosów i świetna fryzura, pozytywnie wpływają na ogólny wygląd człowieka. Niestety czasem bardzo trudno osiągnąć efekt ładnych włosów. Nierzadko sprawiają wrażenie zniszczonych. Są matowe, łamliwe, z końcówkami, które się rozdwajają. Często jest to wynikiem stosowania nieodpowiednich kosmetyków i farb do włosów, jednak nie zawsze przyczyna znajduje się na zewnątrz. W wielu przypadkach, problem tkwi w organizmie, złym odżywianiu, używkach. Jak to sprawdzić? Zaskakująca dla niektórych odpowiedź, może być tylko jedna – zbadać włos laboratoryjnie.

Analiza włosa wiele powie o stanie zdrowia

Analiza pierwiastkowa włosa, polega na zbadaniu go w laboratorium pod kątem pierwiastków, jakie zawiera. Zarówno pierwiastków pozytywnie wpływających na zdrowie człowieka i wygląd włosów, jak i tych toksycznych. Takie badanie można wykonać, nawet jeśli wcześniej przeszło się zabieg przeszczep włosów Warszawa. Jeśli włosy po przeszczepie, już naturalnie rosną, przeszczep włosów Warszawa, nie jest przeciwwskazaniem. I z przeszczepionych włosów można wiele wyczytać.

Wyniki badania

Badanie włosa w Warszawie da wiele odpowiedzi na temat tego, jakie pierwiastki są w organizmie. Najczęściej bada się ponad trzydzieści pierwiastków, a więc dużo. Badanie włosa w warszawie, może być sygnałem do zmiany diety, do podjęcia leczenia, dlatego wykonanie tego badania ma sens. Oczywiście jednorazowe badanie z włosa Warszawa powie wiele o stanie zdrowia, jednak warto je powtórzyć za kilka tygodni czy miesięcy, bowiem drugie badanie z włosa Warszawa da szanse porównania wyników i przekonania się, czy zmieniona dieta jest rzeczywiście odpowiednia. Na podstawie kolejnych wyników, można także dojść do wniosków na temat wdrożonego leczenia. Jeśli wyniki analizy pierwiastkowej włosa są lepsze, wiadomo, że wszystko idzie w lepszym kierunku. Jeśli zaś widać po nich, że nie ma zmian albo są gorsze, warto natychmiast zmienić dietę, czy też leczyć się pod innym kątem niż dotychczas.

Podsumowując

Warto badać swoje włosy. Takie badanie nie wiąże się z bólem, leżeniem w szpitalu, czekaniem w kolejkach do poradni, a może bardzo wiele powiedzieć o tym, co się dzieje z organizmem. Szczególnie istotna jest analiza pierwiastków toksycznych. Ich we włosach nie powinno być, jeśli są, natychmiast trzeba zacząć działać, by się ich pozbyć i być może wprowadzić w życiu jakieś zmiany, by nie dostarczać organizmowi kolejnych toksycznych pierwiastków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here