Zabawa w strażaka

0
2017

Wyjątkowa remiza strażacka Strażak Sam z dźwiękiem i światłami zachwyci każde dziecko. Unikatowy rozbudowany zestaw umożliwia świetną zabawę przez długie godziny i daje pole do rozwoju wyobraźni. Jest to wyjątkowy pomysł na prezent dla wszystkich miłośników przygód dzielnego Strażaka Sama!

Kolorowy zestaw dla dzieci

Renomowana firma Simba stworzyła zestaw naśladujący autentyczną remizę strażacką Strażaka Sama. Oferowany zestaw pochodzi z unikalnej serii zabawek poświęconej kultowej postaci z dziecięcych bajek. Animowany serial opowiada o niesamowitych przygodach dzielnego strażaka oraz jego przyjaciół. Bajka bawi i uczy najmłodszych o sile przyjaźni, pomocy innym i empatii. Producent Simba jest znany z wysokiej jakości zabawek dla dzieci, które pobudzają kreatywność i wspierają najmłodszych w rozwoju. Z pewnością remiza strażacka Strażak Sam będzie pretekstem do spędzenia długich godzin z rówieśnikami. W zestawie można znaleźć remizę, naśladujący autentyczny wygląd budynku z bajki. Dodatkowo dołączono figurkę komendanta straży pożarnej Bazylego Steel’a. Zestaw zwraca uwagę nasyconymi kolorami oraz precyzją wykonania. Z pewnością każdy mały miłośnik Strażaka Sama będzie zachwycony odwzorowaniem świata z ulubionej bajki animowanej.

Gwarancja świetnej zabawy!

Budynek remizy strażackiej posiada dwa piętra. Od frontu jest zabudowany, a od tyłu można zajrzeć do środka, co umożliwia dzieciom swobodną zabawę. Budynek posiada otwierające się okna oraz prawdziwą harmonijkową, czerwoną bramę. Dodatkowo w trakcie zabawy dzieci mogą używać dla swoich figurek czarnych schodów, które prowadzą na drugie piętro. Wewnątrz remizy znajdują się cztery pomieszczenia. Na parterze znajduje się garaż dla wozu strażackiego. Na samym dole remizy strażackiej Strażaka Sama jest także pomieszczenie magazynowe, w którym zamieszczono błękitną szafę oraz półki na akcesoria strażackie, takie jak topór czy gaśnica. Tuż obok znajduje się centrum dowodzenia kultowej postaci komendanta Steele’a. W jego biurze można znaleźć duży stół z komputerem oraz fotel. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia wraz z balkonikiem oraz jadalnia z dużym stołem i dwoma krzesłami. Z tego pomieszczenia można znaleźć drzwi prowadzące do schodów. Obowiązkowym elementem każdej remizy strażackiej jest także specjalna rura do zjeżdżania w nagłych przypadkach pożaru czy innego niebezpieczeństwa. Remiza strażacka Strażak Sam posiada także efekty świetlne i dźwiękowe, które mogą alarmować o zagrożeniu. Ten interaktywny zestaw od Simby zapewni doskonałą zabawę każdemu dziecku. Remiza przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here