Producent opakowań plastikowych

Jak odpowiednio zabezpieczyć magazynowane i przewożone produkty? Potrzeba na to w pełni profesjonalnych rozwiązań, które nie tylko dobrze produkty zabezpieczą, ale również pozwolą generować oszczędności i będą kompatybilne z obsługującymi je urządzeniami. Takie cechy posiadają pojemniki z tworzywa sztucznego.

Profesjonalna produkcja opakowań plastikowych

Pojemniki z tworzywa sztucznego produkowane są z myślą, aby jak najlepiej służyły zarówno różnego rodzaju producentom jak i firmom logistycznym. Wytworzone są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne, a także działanie takich substancji jak oleje, kwasy czy zasady.

Ich szczególną cechą jest również budowa. W zależności od rodzaju mogą posiadać możliwość składania, co znacznie pozwoli zaoszczędzić miejsce w przestrzeniach magazynowych, m.in. w transportach powrotnych. Wygodne i ergonomiczne uchwyty zapewniają sprawną obsługę ręczną oraz przy pomocy automatycznych systemów przenośnikowych.

Służba wielu branżom

Opakowania plastikowe producent wytwarza z myślą o bardzo wielu branżach. W zależności od rodzaju mogą posiadać dodatkowe funkcje, np. ażurowe otwory, co szczególnie jest ważne między innymi w przypadku świeżych produktów spożywczych. Tym samym wiele z tych pojemników jest przeznaczona do kontaktu z żywnością. Gładkie ścianki nie absorbują wody i bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

Produkcja opakowań plastikowych odbywa się z zachowaniem standardowych wymiarów, a także może realizować indywidualne zamówienia o oryginalnych wymiarach, jeśli takie tylko wpisują się w potrzeby kontrahenta. Znajdą się tutaj opakowania dla branży piwowarskiej, automotive, kosmetycznej, farmaceutycznej, producentów żywności oraz wielu innych.

Wyjątkowe rozwiązania logistyczne

Opakowania plastikowe producent wytwarza również z myślą o oszczędnościach w transporcie. Z tego względu te standardowe posiadają rozmiary znormalizowane, co pozwala używać ich równocześnie z innymi tego rodzaju pojemnikami, a także mogą być obsługiwane przez standardowe wózki widłowe. Oszczędności generowane są także dzięki możliwości składania pustych pojemników do mniejszych rozmiarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here